AKTUALNOŚCI APF WARSZAWA

APF Warszawa: karnety już w sprzedaży!

2021-01-22

Szanowni Państwo!

Karnety na czwarty semestr Akademii Polskiego Filmu w Warszawie już w sprzedaży!

Przypominamy, że w semestrze letnim zajęcia ponownie odbędą się w formie zdalnej - materiały zamieszczane będą na platformie Kampus2 w kolejne wtorki, większość z nich dostępna będzie bez limitu czasowego.

Karnety można kupić przez stronę kina Iluzjon, będą dostępne do 15 marca lub do wyczerpania zapasów: http://bilety.iluzjon.fn.org.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=13540. Jeśli link nie przekieruje bezpośrednio do strony zakupu, proszę w kalendarzu przejść do daty 15 marca i kliknąć w godzinę przy pozycji „APF – karnety”. Cena karnetu to 100 zł.

Osoby, którzy chcą dopisać się do zajęć za pośrednictwem systemu USOS, proszone są o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem i numerem indeksu oraz potwierdzenia zakupu na adres: apfwarszawa@fina.gov.pl.

Uczestnicy, którzy nie posiadają konta w USOS, proszeni są o zalogowanie się do platformy e-learningowej UW jako "Pozostali użytkownicy": https://kampus-student2.ckc.uw.edu.pl/login/index.php.

Po założeniu konta należy dopisać się do przedmiotu na platformie oraz przesłać potwierdzenie zakupu karnetu na adres: apfwarszawa@fina.gov.pl. Otrzymają Państwo maila z informacją o dostępie do materiałów zamieszczanych na stronie przedmiotu.

Wróć